Model pro podporu řízení cashflow

Model pro podporu řízení cashflow pro malé podniky + možnost dohodnout konzultace (hodina za 490 Kč bez DPH)

3 990 Kč
Model pro podporu řízení cashflow pro malé podniky, který umožňuje manuální zadávání, stejně jako import z účetních systémů. Model je založen na jednoduchosti a tak, aby vyhovoval samostatným podnikatelům a menším firmám. Výstupem modelu je grafické zpracování předpokládaného vývoje zůstatku peněžních prostředků.
 
Model je nastaven na požadavky konkrétní situace a musí být upraven před použitím v nové firmě a situaci tak, aby konkrétně reflektoval její problémy a zájmy.
Model je pouze orientační a jakékoli jeho implikace či jiné závěry je nutné ověřit.
 
Model nenahrazuje finanční řízení ani pozici finančního manažera a je nutné, aby byl používán jen profesionálem v oboru se znalostí MS Excel tak, aby si tento byl vědom limitací modelu a dokázal je odborně posoudit i bez jejich explicitního uvedení.
 
Při zadávání dat do modelu je nutné kontrolovat jeho správné fungování. V případě pochybností je nezbytné obrátit se buď na autora modelu, nebo na jiného profesionála.
Před používáním modelu je nezbytné seznámit se se všemi jeho náležitostmi a funkcemi a zkontrolovat jejich správnost. V opačném případě není možné garantovat správné fungování modelu.
Kód Kód: 4
Jméno značky: Vojtěch Olbrecht
Kategorie: Reporting / Controlling

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení