Podklady pro výroční zprávu spořitelního družstva

Nástroj, výroční zpráva, příloha účetní uzávěrky, účetnictví

5 900 Kč

Tento nástroj slouží k vytvoření tabulek pro výroční zprávu a účetní uzávěrku.

Vychází se z účetní knihy (zůstatků na jednotlivých účtech) za aktuální a předchozí rok. Díky jednotlivému namapování účtů pro dané roky a kapitoly , se natáhnou účetní hodnoty do jednotlivých kapitol pomocí připravených vzorců. Některé kapitoly mohou vyžadovat další ruční vstupy. Záleží na konkrétním vedení účetnictví. Jednotlivé listy jsou barevně odlišeny na základě požadovaných vstupů. Díky vytvoření mapování, lze připravit, upravit či vytvořit další jednotlivé kapitoly dle vašich požadavků. Tento nástroj slouží jako vodítko a připravené kapitoly by měly být doladěny podle vaší účetní uzávěrky. Nyní vyplněná účetní data jsou smyšlená a pouze k ukázání funkčnosti tohoto nástroje.

Dílo obsahuje 4 listy pro zadání vstupů (účetní podklady, mapování, ruční zápisy, čísla do textu) a 29 listů s výstupy potřebnými pro výroční zprávu, účetní uzávěrku a přílohu výroční zprávy.

Kód Kód: 5
Jméno značky: Petr Maceček
Kategorie: České účetnictví

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení